ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.04.2017 | 13:09

Для кропивницьких велосипедистів з національної збірної придбають 2 велосипеди за 200 тисяч

Для кропивницьких велосипедистів з національної збірної придбають 2 велосипеди за 200 тисяч

Оголошення про проведення торгів для придбання двох велосипедів зареєстрував відділ фізичної культури та спорту міської ради Кропивницького на сайті публічних закупівель «ProZorro». 

Як ідеться у тендерній документації, планується придбання 2 велосипедів, орієнтовна вартість – 200 тисяч гривень, мінімальний крок пониження ціни 2 тисячі гривень. Подати пропозиції можна до 18 квітня. 

Згідно зі специфікацією, велосипеди мають відповідати низці вимог. Серед них - амортизаційна вилка має бути сконструйована за повітряно-масляним типом, рама велосипеда повинна бути з карбонового волокна, велосипед має бути на дисково-гідравлічних гальмах з двома поршнями, та обладнаний перемиканням на 11 швидкостей, та інші. 

Начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради Кропивницького Сергій Колодяжний у коментарі РК роз’яснив «дороговизну» придбання. За його словами, це спеціалізовані велосипеди, призначені для кропивницьких велосипедистів з ДЮСШ №1, які готуються до виступу у складі збірної України.

"Велосипеди передадуть на відділ велоспорту, ДЮСШ №1. Це пов’язано із майстерністю наших спортсменів. Пересічній людині такі велосипеди здаються потужними і дороговартісними, але це рівень чемпіонату України. А є ще й рівня міжнародного класу. А тому, це не ціна для велосипеда, якщо ви за це переживаєте. Спортсмени, які на них займатимуться є членами збірної України із велоспорту, які виступають на всеукраїнському і міжнародному рівні. Це група вищої спортивної майстерності. Там троє-четверо людей. Тобто, це не під одного спортсмена. Адже, якщо велосипед робиться на замовлення під одного спортсмена, його вартість може сягати 10 тисяч євро. Це, щоб ви трошки заспокоїлись. Це не найдорожче замовлення. Спортсмени, які виступають на такому рівні, мають їздити на відповідних велосипедах. Тому що, якщо велосипедист із Києва, в нього велосипед на 10 кілограмів легший, то, яким би наш спортсмен сильним не був, ви ж розумієте. Це просто клас велосипеда, який на рівень вищий від обласних змагань", - зазначив посадовець.
7253 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.