ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.07.2020 | 12:31

Для Протопопівської амбулаторії придбали апарат низькочастотної електротерапії. ФОТО

Для Протопопівської амбулаторії придбали апарат низькочастотної електротерапії. ФОТО

Для Протопопiвської амбулаторiї загальної практики – сiмейної медицини за кошти мiсцевого бюджету придбали переносний унiверсальний медичний апарат Радiус-01 та кiлька медичних кушеток. Про це йдеться на сайті Приютівської ОТГ.

Учора, 7 липня, у примiщеннi амбулаторiї сiмейний лiкар Марiя Череднiченко представила селищному головi Андрiю Коломiйцеву та його заступниці Iринi Чемерис широкi можливостi апарату, призначеного для профiлактики i лiкування рiзних захворювань за допомогою низькочастотної електротерапiї.

«Не дивлячися на вiдносно компактнi розмiри, цей апарат поєднує в собi кiлька видiв електричного iмпульсу. Вiн допомагає людям, які мають захворювання хребта, суглобiв та внутрiшнiх органiв. Найголовнiше – лiкування не займає багато часу: один сеанс триває 5-6 хвилин. Для повного проходження курсу знадобиться близько 10-15 сеансiв, що залежить вiд характеру захворювання», – розповiла Череднiченко.

З метою ефективного використання за призначенням вищезазначеного обладнання, планують органiзувати квалiфiковане навчання медичного персоналу щодо користування вказаним обладнанням.

470 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.