ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.09.2020 | 14:26

Дитячі книги, які розкривають таємниці картин, та розмальовки з власною історією: у Кропивницькому триває книговир. ФОТО

Дитячі книги, які розкривають таємниці картин, та розмальовки з власною історією: у Кропивницькому триває книговир. ФОТО

Як раніше повідомляв РК, 24 вересня у Ковалівському парку, що у Кропивницькому, стартував всеукрaїнський книжковий фестивaль "Книговир".

За словами директорки видaвництвa "Імекс ЛТД" Тaмaри Сaмиляк, до заходу долучилися не тільки письменники з Кропивницького, а й із Києва. Читачі можуть поспілкуватися з ними та отримати автографи.

Так, ознайомитися та придбати книги можна, зокрема, від видавництва "Час майстрів". Їхні книжки – призначені насамперед для дітей.

"Ми пропонуємо звернути уваги на наші книги для дітей. У них тексти розкривають сенс ілюстрацій – картин, які писали не для дитячої аудиторії. Це – галерейні роботи. Наприклад, художник Степан Вербищук малює домовиків. На мою думку, він так зображує щастя. Такі книги з'явилися близько п'яти років тому. Крім цього, у нас є розмальовки картин відомих світових художників – Ван Гога, Матіса, Пікасо. Їхні полотна перетворили у контури, аби кожен самостійно міг створити власну історію", – зазначив директор видавництва Олег Симоненко.

За його словами, інколи такі книги купують дорослі винятково для себе. І додав, що свого часу їхні книги придбавали психологи для своєї роботи.

      Читайте також: Кропивницький: автограф-сесія з відомими українськими письменниками

558 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.