ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.09.2019 | 15:01

Дитяча обласна лікарня отримала обладнання для безкровних операцiй на головному мозку. ФОТО

Дитяча обласна лікарня отримала обладнання для безкровних операцiй на головному мозку. ФОТО

Сьогодні, 25 вересня, в обласну дитячу лікарню, що Кропивницькому, передали обладнання, яке дає можливiсть робити оперативнi безпечнi та безкровнi операцiї на головному мозку.

"У 2016 році у моєї дитини виявили пухлину головного мозку і нас напривили до Кропивницького. Але через відсутність апарату в обласній лікарні, ми тоді поїхали на операцію до Києва. Після хірургічного втручання у столиці повернулися знову в обласний центр та продовжили лікування. Згодом у дитини стався рецидив і ми нині черговий курс проходимо тут. Тепер у лікарні є апарат, який дозволить нам лікуватися в області", – зауважила мама хворого хлопчика Олена Савій.

Обладнання коштує понад 1,5 мілйьна гривень.

"Ми отримали сучасне обладнання, що допоможе дітям з енергетичною патологією. За допомогою апарата Кранiотом  можна отримати доступ до черепної порожнини за лічені хвилини, тобто можна зробити отрвір у кістці черепа, аби дістатися патологічонго процесу. За допомогою електрокоагулятора можна зупинити кровотечу. Дане обладнання дасть можливість якісно та безпечно проводити операційні втручання", – зазначив лікар-нейрохірург Олександр Пизін.

Обладнання закупили Олег Крот i Юрiй Лазебнiков через ГО “Фундацiя Течiя”. Ранiше благодiйники дiяли через БО “Янгол життя”, з якою продовжать спiвпрацю й надалi.

737 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.