ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.09.2020 | 12:32

Дій вдома: на Кіровоградщині додатком скористалися понад 800 жителів

Дій вдома: на Кіровоградщині додатком скористалися понад 800 жителів

На початку квітня в Україні розпочала працювати Мобільна програма "Дій вдома". Додаток створений для моніторингу режиму обов'язкової самоізоляції, на якій мають перебувати громадяни, що прибули з-за кордону з підтвердженням або підозрою на зараження Covid-19.

На Кіровоградщині станом на сьогодні додатком скористалося 849 людей.

«Програмою мають користуватися люди, що повернулись з-за кордону і повинні перебувати на 14-денній обсервації, хворі на Covid-19, які лікуються вдома та люди з підозрою на коронавірус», – зазначила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

Вона пояснила, що за допомогою додатку повністю не відстежується пересування людей.

«Протягом доби впродовж 14 днів людині надходитиме до десяти push-повідомлень. Тільки у момент, коли приходить push-повідомлення, у користувача вмикається геолокація. Особі потрібно сфотографуватися, щоб підтвердити, що саме вона перебуває у цьому місці. У цей момент трекається геолокація. Немає повного контролю пересування», — додала Надія Оперчук.

Якщо буде порушення обсервації чи самоізоляції, людину можуть оштрафувати.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 11 березня 2020 року №211, якщо людина порушує умови обов'язкової самоізоляції, її можуть притягнути до адміністративної відповідальності, що передбачає штраф від 17 тис. грн або кримінальну відповідальність.

Читайте також: Нa Кiровогрaдщинi виявили вже 1108 випадкiв коронaвiрусної хвороби 

299 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.