ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Дев’ять медзакладiв Кiровоградщини посилять роботу у протидiї епiдемiї ВIЛ

Дев’ять медзакладiв Кiровоградщини посилять роботу у протидiї епiдемiї ВIЛ

Благодiйна органiзацiя «100 вiдсоткiв життя. Кропивницький» та дев’ять партнерських медичних закладiв посилюють свою дiяльнiсть у протидiї ВIЛ-iнфекцiї в рамках проєкту USAIDHealthLink «Прискорення сталої вiдповiдi епiдемiї ВIЛ/СНIД на Кiровоградщинi».

«Наша органiзацiя четвертий рiк поспiль реалiзує проєкт HealthLink. Цього проєктного року ми активно впроваджуємо свою дiяльнiсть у протидiї епiдемiї ВIЛ у мiстi Кропивницькому, а також в п’яти  районах. Ми у спiльному тандемi з медичними координаторами працюватимемо над максимальним виявленням людей, якi живуть з ВIЛ. Ми закликаємо бути уважнiшими до свого здоров’я та проходити тестування. У разi виявлення ВIЛ-позитивного результату допомогу надаватимуть нашi соцiальнi працiвники, якi мотивуватимуть клiєнтiв до отримання АРТ-терапiї, яка безкоштовна та є гарантiєю безпечного життя з ВIЛ. Також протягом року ми будемо забезпечувати медичнi заклади у якостi благодiйної допомоги тестами для дiагностики ВIЛ», – зауважила координаторка проєкту на Кiровоградщинi Катерина Тимошенко

Спiльно з пацiєнтською органiзацiєю посилять роботу у напрямку протидiї ВIЛ – Долинська, Свiтловодська, Добровеличкiвська, Новоукраїнська, Кропивницька центральнi районнi лiкарнi, ФОП Сергєєв (м. Свiтловодськ), Центральна мiська лiкарня мiської ради  Кропивницького, Обласний клiнiчний онкологiчний центр Кiровоградської обласної ради, Кiровоградський обласний фтизiопульмонологiчний медичний центр Кiровоградської обласної ради.

Читайте також: У Кропивницькому можна пройти тест на ВІЛ, не виходячи з дому 

243 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.