ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.03.2017 | 11:27

Держвиконавця з Кропивницького, звинуваченого у хабарництвi, судитимуть

Держвиконавця з Кропивницького, звинуваченого у хабарництвi, судитимуть

Вiйськовою прокуратурою Кiровоградського гарнiзону Пiвденного регiону України завершено досудове розслiдування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного виконавця одного з вiддiлiв виконавчої служби Управлiння юстицiї Кропивницького. Про це повiдомила прес-служба Вiйськова прокуратура Пiвденного регiону.

Як повiдомлялось ранiше, 17 сiчня 2017 р. офiцерами вiйськової прокуратури спiльно з працiвниками Управлiння захисту економiки в Кiровоградськiй областi посадовця затримано пiд час одержання неправомiрної вигоди на загальну суму 10 тис. грн.

Слiдством установлено, що за закриття виконавчого провадження про стягнення з громадянина Б. боргових зобов’язань в сумi понад 100 тис. дол. США на користь банкiвської установи та видачу довiдки про вiдсутнiсть стосовно нього виконавчих проваджень державний виконавець вимагав та отримав неправомiрну вигоду.

Вiйськовою прокуратурою Кiровоградського гарнiзону Пiвденного регiону України зазначенiй особi повiдомлено про пiдозру у вчиненнi злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомiрної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в iнтересах того, хто надає неправомiрну вигоду, будь-якої дiї з використанням наданої їй влади та службового становища).

529 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.