ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.10.2019 | 13:06

Депутати вимагають не продовжувати дію Закону про особливий статус без його обговорення – Андрій Табалов

Депутати вимагають не продовжувати дію Закону про особливий статус без його обговорення – Андрій Табалов

На позачерговій сесії міськради депутати 4 жовтня розглянули питання «Про звернення мiської ради мiста Кропивницького до Президента України та Верховної Ради України».  За кілька годин роботи напрацювали і прийняли відповідний документ, який підтримали 23 кропивницьких депутатів. 

Результатами роботи залишилися задоволені і представники влади Кропивницького, і громадські активісти, котрі ініціювали скликання позачергової сесії міської ради.

"Міська рада Кропивницького на позачерговому засіданні прийняла рішення направити Президенту України Володимиру Зеленському та Верховній Раді звернення із застереженням щодо використання так званої “формули Штайнмаєра”. На думку депутатів та громадських активістів, це може нашкодити українській державності.
У тексті звернення керівництву країни та провідним політичним силам пропонується організувати Національний круглий стіл для напрацювання спільної загальнодержавної стратегії щодо російської агресії на Сході України та подальшої долі тимчасово окупованих територій. Також у зверненні пропонується не допустити проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях до моменту повного виведення російських окупаційних військ з території України, роззброєння незаконних збройних формувань та відновлення контролю над кордоном України державною прикордонною службою.
Депутати наполягають на блокуванні ухвалення нової редакції та вимагають не продовжувати дію Закону про особливий статус Донбасу без широкого обговорення з громадою. І найголовніше, не допустити відведення Збройних Сил України з укріплених позицій.
Міська рада Кропивницького не єдина вирішила висловити свою позицію стосовно ситуації в державі керівництву країни. Рішення про звернення до президента підтримали Сумська, Черкаська міські ради, Івано-Франківська, Львівська та Тернопільська обласні ради. Будемо сподіватися, що і президент, і уряд, і Верховна Рада прислухаються до думки своїх громадян і приймуть правильне рішення, яке не суперечитиме інтересам України", – написав після сесії на власній сторінці у фейсбуці секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов.

Читайте також: Андрій Райкович: Внутрішня єдність і принциповість додадуть нам сили духу
Як кропивницькі ветерани та активісти протестувати проти "формули Штайнмаєра"


373 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.