ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.07.2019 | 10:18

Депутати селища Нового гальмують питання приєднання до Кропивницького

Депутати селища Нового гальмують питання приєднання до Кропивницького

Минулого тижня депутатський корпус селища Нового проголосував за те, щоб провести громадськi обговорення про приєднання до обласного центру. Про це йдеться на сайті міськради Кропивницького.

Самi новенцi, пiд час спiлкування з мiським головою Андрiєм Райковичемпiдтвердили бажання об’єднатися з Кропивницьким, переконавшись, що бачать майбутнє та розвиток територiї лише у складi обласного центру. 

Проте є частина депутатiв, якi свiдомо гальмують процес об’єднання. В їхніх планах – приєднати селище до села Грузького.

"Я вважаю селище Нове мiкрорайоном Кропивницького. Чим треба керуватись, щоб планувати його приєднання до Грузького? Це не вiдповiдає iнтересам людей. Лише вони повиннi вирiшувати – об’єднатись їм iз селом чи мiстом. Тому треба якнайшвидше органiзувати громадськi обговорення на Новому", – наголосив Андрiй Райкович.

Лише об’єднавшись iз обласним центром селище зможе повноцiнно розвиватися, переконаний мiський голова. 

Селище Нове нiколи не фiнансували за остаточним принципом. Лише за останнi три роки мiсто та держава делегували Новому видаткiв на 130 мiльйонiв гривень. Очiльник обласного центру порадив селищному головi Сергiю Денисенку не затягувати i швидше видавати розпорядження про проведення на селищi громадських обговорень з приводу приєднання територiй.

483 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.