ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.05.2017 | 17:40

Депутати облради не змогли звільнити заступника Чорноіваненка

Депутати облради не змогли звільнити заступника Чорноіваненка

Наприкінці засідання 20-їсесії облради, після розгляду понад 60 питань, депутати розглянули питання про звільнення заступника голови Кіровоградської облради Ігоря Степури, який став депутатом від «Свободи».

Як писав РК, питання про звільнення з’явилося у порядку денному як звернення 27 депутатів. Обговорення питання фактично не відбулося і підстав, через які звільняють Степуру, ніхто не назвав. У зверненні містилося лише формулювання «у зв’язку із незадовільним виконанням повноважень». Хто ті 27 депутатів, які підписали та ініціювали звернення, навіть на прохання журналістів не озвучили.

«Я не прийшов, щоб стати такими як ви, а щоб ви змінилися відповідно до наших принципів. В електронних деклараціях можете перевірити, що я не отримав корупційного збагачення. Та й у мене не було такого бажання. У мене жертовна боротьба за Україну. До мене не було озвучено серйозних претензій, то я розумію, що має місце велика політика. Думаю, це нормальна європейська практика, що навіть у рамках керівних органах є плюралізм і демократія», - прокоментував Степура.

Після таємного голосування голова лічильної комісії повідомив, що «за» звільнення віддало своїх голосів 32 депутата, чого не вистачило для звільнення.

Степура заявив, що дякує за довіру і буде працювати на благо громади надалі. 

1950 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.