ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.03.2019 | 15:21

Депутати не змогли розглянути петицію про перехід Кропивницького на автономне опалення

Депутати не змогли розглянути петицію про перехід Кропивницького на автономне опалення

Сьогодні, 13 березня, у міській раді Кропивницького на засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності депутати повинні були розглянути петицію, у якій піднімається важливе для міста питання про перехід населення на автономне опалення на місцевому рівні. Але кворум не зібрався, і засідання перенесли на наступний тиждень.

Авторка петиції, яку підписали 479 осіб з 450 необхідних, пропонує міській владі вжити таких заходів:

- створити сприятливі умови населенню для переходу на автономне опалення;
- закрити збиткові теплогенеруючі підприємства та вкласти кошти, які витрачаються на їх утримання, в програму переходу на індивідуальне опалення;
- створити соціальну програму фінансування частини витрат на встановлення індивідуального опалення для населення.

Як повідомив голова комісії Володимир Зайченко, у комісії працює дев’ять депутатів, для кворуму необхідна присутність п’яти обранців. На засідання з’явились лише двоє: очільник комісії та депутат від БПП Валентина Яремчук. Володимир Зайченко повідомив, що депутати Віталій Пінчук від “Самопомічі” та Рафаел Санасарян від Радикальної Партії про свою відсутність у зв’язку з відрядженням повідомили заздалегідь. Депутат Роман Розгачов із “Батьківщини” повідомив про свою відсутність вже перед початком засідання. Інші не прийшли з невідомих причин.

За попередньою інформацією, засідання відбудеться у понеділок, 18 березня. Про час проведення у міській раді повідомлять додатково.

472 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.