ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.02.2020 | 09:35

Бабуся з Аджамки – уособлення українського народу. ФОТО

Бабуся з Аджамки – уособлення українського народу. ФОТО

Нині в Україні досі обговорюють пенсіонерку з Аджамки Любов Павлівну, якій народний депутат від "Слуги народу" Євгеній Брагар "порадив" продати собаку і сплатити за газ. Тому депутати міської ради Кропивницького від фракції "Наш край" підписали депзапит щодо звернення до уряду із вимогою скасувати постанову НКРЕКП про встановлення тарифів на транспортування природного газу.

У зв'язку із цим, учора, 5 лютого, один із обранців, який підписав запит, – Олег Краснокутський відвідав сільську голову Аджамки Тетяну Зайченко, якій і привіз відповідний документ. 

"Абсолютно підтримаю ініційоване звернення секретаря міськради Андрія Табалова. Вважаю, що з цієї ситуації не сміятися треба, а її вирішувати. Саме тому і звертатимемося до уряду. Сподіваюся на підтримку міського голови Андрія Райковича та депутатського корпусу. У разі ігнорування запиту рекомендуватимемо голові запровадити орендну плату за земельні ділянки, які використовує Нафтогаз України під розміщення газових мереж на території Кропивницького та селища Нового", – зауважив Краснокутський.

За словами Зайченко, у селі було не до сміху, коли почули "пораду" від нардепа.

"Наша баба Люба – уособлення усього українського народу. І така ситуація, як у неї, – не рідкість. У суботу чекаємо на Брагаря на відкритий діалог із населенням", – зазначила очільниця Аджамки.

Як раніше повідомляв РК, нардепа Євгенія Брагаря у суботу, 8 лютого, запросили до Аджамки. 

1017 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.