ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.02.2020 | 11:17

Депутати міськради ініціюватимуть повернення водоканалу у власність Кропивницького

Депутати міськради ініціюватимуть повернення водоканалу у власність Кропивницького

Учора, 19 лютого, за iнiцiативи секретаря мiської ради Кропивницього Андрiя Табалова члени фракцiї "Наш край" провели засiдання, на якому розглянули питання необґрунтовано завищених, на їхню думку, тарифiв на водопостачання та водовiдведення в обласному центрi.

За словами депутата міськради Олега Краснокутськогофракцiя ще в 2017 роцi iнiцiювала звернення до обласної ради, вказуючи на надмірне зростання тарифiв.

"Тоді нашi звернення та відповідні вимоги кропивничан не почули. Це вказало на необхiднiсть повернення водопостачального пiдприємства у комунальну власнiсть міста, яке самостійно здатне ефективно управляти ним", – зазначив міський обранець.

І додав, що його колеги уже готують депутатський запит із проєктом рішення, у якому йтиме мова про повернення водоканалу у власність Кропивницького.

Як раніше повідомляв РК, 24 січня в обласному центрі провели громадські слухання, на яких розглядали питання підвищення тарифу на водопостачання ОКВП "Дніпро-Кіровоград". За словами учасника громадських слухань Миколи Гречухи, директор водоканалу обманює мешканців обласного центру. Він відвідує обговорювання уже три роки, чує безліч обіцянок керівництва, зокрема, самого Ілика, але нічого не змінюється.

Читайте також: Кропивницький: через скільки днів водоканал ліквідовує пориви

У Кропивницькому по Чорновола понад 20 разів розривали дорожнє покриття задля ремонту мереж

Міський голова Кропивницького незадоволений роботою водоканалу

843 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.