ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.07.2019 | 13:40

Де в області зафіксували вiрус африканської чуми свиней

Де в області зафіксували вiрус африканської чуми свиней

До Добровеличкiвського районного вiддiлу управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi надiйшло повiдомлення про загибель свинi в СФГ «Центр» смт Добровеличкiвка. Про це йдеться на сайті установи.

Фахiвцi виїхали на мiсце та провели епiзоотичне розслiдування з вiдбором бiологiчного матерiалу. За результатами лабораторних дослiджень Черкаської регiональної державної лабораторiї у доставленому бiоматерiалi виявили вiрус африканської чуми свиней (АЧС).

Уже провели засiдання державної надзвичайної протиепiзоотичної комiсiї при Добровеличкiвськiй райдержадмiнiстрацiї, рiшенням якої затвердили план дiй з лiквiдацiї АЧС та визначили межi епiзоотичного вогнища, зон захисту та спостереження.

На в’їздi на територiю СФГ встановили карантинний пост та розпочали чергування iз залученням працiвникiв районної державної лiкарнi ветеринарної медицини та свиногосподарства. 

У господарствi провели евтаназiю всього свинопоголiв’я. Трупи тварин, залишки кормiв, пiдстилки, предмети догляду, обладнання, контамiнованi збудником, спалюють та захоронюють.

163 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.