ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.05.2019 | 13:01

Де у Кропивницькому збудують ще одну багатоповерхівку? ФОТО

Де у Кропивницькому збудують ще одну багатоповерхівку? ФОТО

Вчора, 14 травня, секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов зустрівся з мешканцями мікрорайону Жадова для обговорення подальшої долі котловану, розташованого біля 1-ого і 2-ого корпусів будинку № 28. На зустріч зібралося кілька десятків активних мешканців, яким не байдужа доля рідного мікрорайону.

Жадова – мікрорайон із найбільшою кількістю недобудов у місті. Всі вони з часом перетворились на смітники, притони, чагарники, що стало неабиякою проблемою для мешканців мікрорайону. Люди роками скаржились міській владі і просили знайти рішення цієї проблеми. Тому, як депутат даного округу, Андрій Табалов почав шукати шляхи вирішення, і перший крок у цьому напрямку вже зроблено. Одне свайне поле, що розташовувалось між багатоповерхівками і з роками перетворилось на стихійне сміттєзвалище та прихисток для безпритульних, з допомогою управління капітального будівництва демонтували та засипали. Вже зараз на його місці планується облаштування скверу. Також частково вирішена проблема із захаращенням котловану біля будинку №30. З цього приводу відбулась зустріч із орендарем земельної ділянки, після якої він замінив частину паркану і переніс його від житлового будинку на визначену нормами будівництва відстань, а також прибрав сміття. Нині дійшла черга і до котловану, навпроти якого уже височіє новозбудована багатоповерхівка. Таку ж новобудову міська влада планує звести і на цьому місці.

"Я вже почав працювати у цьому напрямку, і з міського бюджету виділили 150 тисяч гривень для виготовлення експертизи котлована. У нас є велика черга з містян, які десятки років чекають на отримання власного житла, тому я пропоную розглянути питання будівництва на цьому місці багатоповерхівки", – повідомив Андрій Табалов. 

Присутні бурхливо відреагували на пропозицію секретаря міської ради, але не всі мешканці мікрорайону бачать на місці котлована багатоквартирний будинок. Одні пропонували збудувати дитячий садок, інші хочуть храм, басейн, спортивний комплекс, сквер.

Вислухавши усіх, вирішили пропозиції у письмовому вигляді подавати до громадської приймальні Андрія Табалова. У свою чергу очільник депутатського корпусу запевнив присутніх, що кожна ініціатива буде уважно розглянута.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Андрій Табалов відзначив, що зустріч пройшла дуже жваво та емоційно, а велика кількість пропозицій від мешканців свідчить про небайдужість їх до рідного мікрорайону.

"Зустріч була дуже жвава, людей було багато і пропозицій так само. Вирішили, що управління капітального будівництва зробить експертизу котловану, з’ясує, чи є власник земельної ділянки або свайного поля. Оскільки котлован дуже старий, виритий у 90-х роках минулого століття, то документи на нього ще треба пошукати. Також треба з’ясувати, чи можна на тому, що вже є, продовжити будівництво, чи свайне поле не готове до цього", – підсумував Андрій Табалов.

Очільник депутатського корпусу додав, що вже є доручення міського голови головному архітектору міста щодо розробки окремого генерального плану для мікрорайону Жадова, оскільки ця територія щільно насичена будівлями, і проживає тут майже 14 тисяч людей. А тому дуже важливо продумати, як розумно благоустроїти дану територію.

Андрій Табалов подякував присутнім за активну позицію та запропонував зібратись для повторного обговорення після проведення експертизи котловану.

520 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.