ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.10.2020 | 12:30

Де у Кропивницькому проблемні підлітки можуть отримати підтримку психолога

Де у Кропивницькому проблемні підлітки можуть отримати підтримку психолога

Регiональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кiровоградськiй областi та Кiровоградський обласний центр соцiальних служб для сiм’ї, дiтей та молодi об’єднують зусилля щодо забезпечення реалiзацiї «Програми вiдновлення для неповнолiтнiх, якi є пiдозрюваними у вчиненнi кримiнального правопорушення». Сьогодні, 13 жовтня, вiдповiдний Меморандум про взаємодiю пiдписали керiвники установ Леонiд Кроплiс та Сергiй Пастернак.

«Залучення психолога до процесу медiацiї, корекцiйнi та навчальнi програми, гуртки, правопросвiтницькi заходи за участю неповнолiтнього, пiд час реалiзацiї «Програми вiдновлення для неповнолiтнiх, якi є пiдозрюваними у вчиненнi кримiнального правопорушення» є надзвичайно важливими напрямами спiвпрацi. Адже головна мета програми вiдновлення для неповнолiтнiх дати можливiсть дiтям, якi допустили помилку, шанс на виправлення», – зауважив директор Регiонального центру Леонiд Кроплiс. 

Серед напрямiв спiвпрацi:

– органiзацiя спiльних комунiкативних, правопросвiтницьких заходiв, спрямованих на пiдвищення рiвня правової освiти населення, зокрема, участь у роботi спецiалiзованого формування центру соцiальних служб «Мобiльний консультацiйний пункт соцiальної роботи» на територiї Кiровоградської областi;
– реалiзацiя правових та правопросвiтницьких програм i проєктiв;
–  залучення психолога районного/мiського центру соцiальних служб для сiм`ї, дiтей та молодi до процесу медiацiї та проведення заходiв за участю неповнолiтнього, передбачених угодою про застосування «Програми вiдновлення для неповнолiтнiх, якi є пiдозрюваними у вчиненнi кримiнального правопорушення» за мiсцем його проживання;
–  надання консультативної пiдтримки з питань обрання стосовно неповнолiтнього заходiв щодо запобiгання повторним злочинам (корекцiйнi та навчальнi програми, гуртки, послуги, проєкти тощо).

Довідково: регiональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кiровоградськiй областi працює за адресою: вулиця Дворцова, 32/29, Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 099-104-80-38.

Читайте також: Діалог між державою та суспільством: кропивничани дізналися про роботу правового клубу у Львові 

315 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.