ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.07.2020 | 15:04

Де на Кіровоградщині збудували нові дороги, а де планують. ФОТО

Де на Кіровоградщині збудували нові дороги, а де планують. ФОТО

Тривають ремонтнi роботи на автомобiльних дорогах загального користування мiсцевого значення Кiровоградщини. 

Державне пiдпримство «Агентство мiсцевих автомобiльних дорiг» з початку року охопило капiтальним та середнiм поточним ремонтами 36 об’єктiв.

ТОВ «БЕРЕЗIВКААГРОШЛЯХБУД» виконало роботи iз укладання асфальтобетонних шарiв дорожнього покриття на 90 % у Голованiвському районi на автомобiльнiй дорозi загального користування мiсцевого значення О120407 Ємилiвка-Люшнювате на дiлянцi км 5+700 - км 9+900. Також пiдрядник продовжує капiтальний ремонт 4137,5 метра квадратних дорожнього покриття на чотирьох вулицях мiста Гайворон.

Ще на п’яти об’єктах iз капiтального ремонту розпочали пiдготовчi роботи:

– у Кропивницькому районi – капiтальний ремонт водопропускної труби на км 4+800 автодороги загального користування мiсцевого значення С120807 Аджамка-Червоний Яр та водопропускної труби на км 3+200 автодороги загального користування мiсцевого значення С120806 Гаївка-Новогригорiвка;

– у Новгородкiвському районi – капiтальний ремонт мосту на км 10+900 автодороги загального користування мiсцевого значення О121101 Новгородка-Iнгуло-Кам’янка;

– у Гайворонському районi капiтальний ремонт водопропускної споруди на автодорозi загального користування мiсцевого значення С120302 Солгутове-Соломiя (вихiд на а/д Р-71);

– у Голованiвському районi капiтальний ремонт водопропускної споруди на автодорозi загального користування мiсцевого значення С120401(межа областi-Клинове (Голованiвськ-Перегонiвка) км 5+556.

ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» розпочало укладання вирiвнюючого шару асфальтобетону по вулиці Абрикосовiй (село Сонячне, Кропивницький район).

ТОВ «БК ЄВРОДОР» розпочало роботи iз поточного середнього ремонту на двох об’єктах комунальної власностi:

– у Кропивницькому по вулицi Академiка Корольова (вiд Волкова до Вокзальної) тривають роботи iз фрезерування iснуючого дорожнього покриття;

– у селі Розумiвка, Олександрiвського району, проводять пiдготовчi роботи вулиць Центральної (вiд будинку № 26 до вулицi Шевченка), вулиця Шевченка (вiд будинку № 1 до буд. № 18), П’ятихатської та дороги до могили отамана Чорного Ворона.

Кошторисна вартiсть робiт на об’єктах становить 5 мільйнів 300 тисяч гривень та 11 мільйонів 601 тисяча гривень вiдповiдно.

ПП «ЕФЕКТ» працює у Свiтловодському районi на автодорозi С121905 Миронiвка-Озера-вихiд на а/д М-22 на дiлянцi км 4+500 - км 9 +500, тривають роботи iз укладання верхнього шару асфальтобетону.

Загалом, станом на 3 липня поточного року роботи вже завершили на 15 автомобiльних дорогах загального користування мiсцевого значення.

Читате також: Планують відремонтувати дорогу Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка

У Світловодському районі ремонтують одну з доріг місцевого значення

767 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.