ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.07.2020 | 09:23

Де на Кіровоградщині зафіксували небезпечні речовини у воді та повітрі

Де на Кіровоградщині зафіксували небезпечні речовини у воді та повітрі

Мешканцi села Новий Стародуб, Петрiвського району, якi проживають поруч з свинофермами по вулицi Богдана Хмельницького 89 та 91 скаржаться на постiйний нестерпний запах та вплив на здоров’я та довкiлля. Про це йдеться на сайті Кiровоградського обласного лабораторного центру. 

Фахiвці центру провели замiри атмосферного повiтря на межi домогосподарств по вулиці Богдана Хмельницького, 91-93, та вiдiбрали пробу води на санiтарно-хiмiчнi дослiдження зi свердловини по вулиці Богдана Хмельницького, 93.

Згiдно з результатами дослiджень, в атмосферному повiтрi виявили перевищення гiгiєнiчних нормативiв фенолу в 1,5 рази. Пари фенолу здатнi подразнювати очi та дихальнi шляхи, також вiн є небезпечним для будь-яких тканин в органiзмi.

Зразок води питної також не вiдповiдає "Гiгiєнiчним вимогам до води питної, призначеної для споживання людиною” за санiтарно-хiмiчними показниками, а саме: загальна жорсткiсть (перевищення нормативiв в 1,3 рази), каламутнiсть (в 2,4 рази), магнiю (в 1,7 разiв), кальцiю (в 2,5 рази), за показником лужностi – в 1,1 рази. Вживання подiбної води є небезпечним для здоров’я людини, може викликати рiзноманiтнi розлади у органiзмi, захворювання з боку травневої i ниркової систем.

Читайте також: Протермiнована продукцiя: у Кропивницькому підприємець сплатив майже 30 тисяч гривень штрафу 

207 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.