ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.05.2017 | 11:15

Де і за скільки у Кропивницькому цього року ремонтують дороги

Де і за скільки у Кропивницькому цього року ремонтують дороги

Сьогоднi на прес-конференцiї про старт ремонтних робiт дорiг мiста поiнформував начальник управлiння ЖКГ Вiктор Кухаренко. 

За його словами, перелiк дорiг, якi цьогорiч ремонтують, було затверджено згiдно з поданнями депутатiв, громадян та ЗМI. Прiоритет надавався важливим транспортним магiстралям. 

У 2017 роцi на капiтальний ремонт дорiг та виготовлення прроектно-кошторисної документацiї у бюджетi мiста передбачено 36,3 млн. грн. Усього капiтально вiдремонтують 12 об’єктiв. Серед них низка перехiдних об’єктiв, ремонти на яких було розпочато минулорiч: вул. Барболiна (вiд вул. Суворова до вул. Паркової 1 млн. грн.), Курортна (вiд вул. Яновського до вул. Глiнки 170 тис грн.), вул. Рум'янцева (вiд вул. Курортної до вул. Глiнки 20 тис грн.), вул. Чигиринська (вiд вул. Олени Бурянової до вул. Вокзальної 150 тис грн.), вул. Тараса Карпи (вiд вул. Пашутiнської до вул. Кропивницького 787,1 тис грн.), вул. Миколи Смоленчука (1,8 млн. грн.), пров. Левченка (300 тис грн.)

Новi об’єкти:

Вул. Авiацiйна (вiд вул. Павла Снiцара до вул. Варшавської 3,281 млн. грн.), дорога по пров. Марiупольський (вiд вул. Бобринецький шлях до вул. Квiткової, дорога по вул. Квiтковiй вiд провул. Марiупольського до вул. Микитенка 3,005 млн. грн.), вул. Преображенська (вул. Тарковського до пл. Богдана Хмельницького 3,650 млн грн.), вул. Велика Пермська (9,213 млн. грн.), Короленка (12,921 млн. грн.)

29 квiтня у Кропивницькому розпочався капремонт по вулицях Левченка i Барболiна, Пролетарська.

На поточний ремонт 70 об’єктiв i виготовлення ПКД в мiському бюджетi передбачено 25,4 млн. грн. 

Наразi поточним ремонтом виконали дорогу по вул. Бєляєва, та розпочали на Нiкiтiна (вiд вул. Короленка до вул. Варшавської), Олега Паршутiна.

26 квiтня управлiння оголосило проведення 4 тендерiв на поточний ремонт вулиць Шкiльна, Габдрахманова, Варшавська, Одеська (вiд вул. Преображенської до вул. Покровської).  

29 квiтня оголошено тендер на поточний ремонт вулицi Холодноярська. 

Сьогоднi планується оголошення ще 4 тендерiв на поточний ремонт. 

На вулицях Коваленка, Преображенськiй, Великiй Перспективнiй капремонтремонт проводитиметься з облаштуванням водовiдводу. 

739 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.