ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.04.2021 | 13:21

COVID-19: мiський голова закликав кропивничан повернутися до жорсткої дисциплiни

COVID-19: мiський голова закликав кропивничан повернутися до жорсткої дисциплiни

Мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович звернувся до кропивничан з проханням повернутися до жорсткого дотримання правил карантину. За iнформацiєю очiльника мiста, в госпiтальнiй базi  обласного центру залишилося три десятки вiльних лiжок для хворих на COVID-19. Усi апарати ШВЛ пiдключенi до вкрай тяжких хворих. 

"За даними головної санiтарної лiкарки областi Надiї Оперчук Кіровоградщина має один із найвищих рiвнiв летальностi. А все тому, що ковiдом вражаються люди з тяжкими супутнiми хворобами. I не лише старшого вiку", – наголосив мiський голова.

Через це мiсто змушене до 24 квiтня тримати школи на дистанцiйному навчаннi, аби хоч якимось чином перервати ланцюг заражень. Також щодня проводять монiторинг у садках мiста.

"Звертаюся до представникiв полiцiї та Держпродспоживслужби, тотальнi обмеження лише в громадському транспортi нас не врятують. Якщо у розважальних центрах сотнi дiтей i сотнi батькiв, i про дотримання дистанцiй навiть не йдеться. Те саме в торговельних мережах. Де черговi? Де розмежувальнi лiнiї? Необхiдно негайно посилити контроль за кожним таким закладом", – акцентував увагу правоохоронцiв Райкович.

Мiський голова закликав кропивничан повернутися до жорсткої минулорiчної дисциплiни, адже сили медикiв вже на межi виснаження.

Читайте також: На Кіровоградщині від COVID-19 одужали ще 30 людей 

478 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.