ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Чумацькі пісні передстепового Правобережжя по-новому зазвучали у Кропивницькому. ФОТО

Чумацькі пісні передстепового Правобережжя по-новому зазвучали у Кропивницькому. ФОТО

Сьогодні, 16 вересня, у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського відбулася презентація фольклористичної збірки «Чумацькі пісні передстепового Правобережжя». Її автор – музикознавець, етномузиколог, науковець музею музичної культури імені Кароля Шимановського Олександр Терещенко.

"Збірка містить деталізовані нотації та поетичні тексти ста сорока п’яти чумацьких і споріднених з ними пісень, записаних мною, учнями та колегами наприкінці ХХ – початку ХХІ століття у Кіровоградській, на півдні Черкаської та заході Дніпропетровської областей від місцевих старожилів. Абсолютна більшість з них публікується вперше", – повідомив пан Олександр.

Під час презентації лауреат обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова Олександр Терещенко не лише детально розповів про багаторічну копітку працю над створенням книги, але й особисто, разом з дружиною Наталею та з фольклорним гуртом «Млиночок» виконав кілька чумацьких пісень, записаних на теренах нашого краю.

Насамкінець провели автографсесію.

Фото автора

500 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.