ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.11.2019 | 10:18

Чорна п’ятниця у Кропивницькому: про що треба пам’ятати, аби не стати жертвою обману

Чорна п’ятниця у Кропивницькому: про що треба пам’ятати, аби не стати жертвою обману

Мешканцiв Кропивницького закликають бути обачними у розпал знижок iз нагоди "чорної" п’ятницi. Про це йдеться на сайтi ГУ держпродспоживслужби областi.

Нинішнього року день розпродажів припадає на 29 листопада. 

Слiд пам’ятати, що деякi продавцi навмисно завищують цiни напередоднi "чорної" п'ятниці, аби потiм продати товар зi знижкою.

Якщо пiсля покупки з’ясували, що товар вам не пiдходить, i ви хочете його повернути, розмiр знижки, з якою його купували, не має значення. У магазин можна повернути будь-який продукт, окрiм того, що вказаний у «Перелiку товарiв, що не пiдлягають обмiну або поверненню». Товар можна вернути назад упродовж чотирнадцяти днiв вiд дня покупки у тому виглядi, в якому його придбали, та обовʼязково пред’явити розрахунковий документ із вказаною вартiстю купленого.

Суб’єктам господарювання радять звернути увагу на вимоги чинного законодавства України при розповсюдженнi реклами про знижки на товари, розпродажi чи акцiї.

Вiдповiдно до Закону України «Про рекламу», такий вид iнформацiї повинен вiдповiдати певним вимогам, а саме: 

 – об'ява про знижку на продукцiю або розпродаж має мiстити вiдомостi про мiсце, дату початку i закiнчення пропозиції, а також про спiввiдношення розмiру знижки до попередньої цiни товару;

– реклама про проведення конкурсiв, лотерей, розiграшiв призiв, заходiв рекламного характеру повинна мiстити iнформацiю про термiни та мiсце проведення цих заходiв та вказувати iнформацiйне джерело, з якого можна дiзнатися про умови та мiсце проведення.

156 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.