ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.06.2020 | 17:43

Чому знеструмили котельні кропивницького "Теплоенергетика". ВІДЕО

Чому знеструмили котельні кропивницького "Теплоенергетика". ВІДЕО

22 котельнi i теплоелектроцентраль пiдприємства "Теплоенергетик" вiдключили вiд електропостачання через борги у майже 5 мiльйонiв гривень. Про це повідомив директор пiдприємства Олександр Чельник

Попри вiдсутнiсть свiтла продовжують готувати мережi пiдприємства до опалювального сезону.

За словами Чельника, без свiтла пiдприємство працює тиждень.

"Зараз пiдприємство не має можливостi розрахуватися за спожиту електроенергiю, тому що населення винне нам 31 мiльйон гривень за спожитi послуги в сезонi 2019-2020 рокiв. Крiм того, деякi бюджетнi установи, наприклад, педагогiчний унiверситет, який фiнансується з держбюджету, заборгував понад 5 мiльйонiв i динамiки по розрахункам немає", – зазначив директор.

Через борги за постачання i розподiл електроенергiї пiдприємство вiдключили вiд електропостачання 15 червня. 

Директор кiровоградської енергопостачальної компанiї Олег Валентий зазначив, що станом на 1 червня "Теплоенергетик" заборгував 3 мiльйони 363 тисячi гривень.

"Заборгованiсть сформувалася протягом квiтня-травня 2020 року. Зважаючи на те, що це хронiчнi неплатежi, питання реструктуризацiї боргiв – неактуальне. Чекаємо проплати", – додав Валентий.

За словами комерцiйного директора пiдприємства "Кiровоградобленерго" Олега Лiхмана, за розподiл електроенергiї "Теплоенергетик" заборгув понад 1,5 мiльйона гривень.


318 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.