ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Чому відклали презентацію посмертної книги Почесного громадянина Кропивницького

Чому відклали презентацію посмертної книги Почесного громадянина Кропивницького

Ще на початку грудня в Кропивницькому з’явилася нова – посмертна  – книжка Володимира Панченка (1954-2019) «Зупинитися і озирнутись». Інформацію про подію збирався дати відразу, оскільки майже сімсот сторінок «проковтнув» досить швидко. Адже більшість з уміщених у книзі матеріалів читав раніше в київських виданнях, зокрема, «Українському тижні» та «Дні». Тож вирішив зачекати на презентацію в місцевій книгарні «Є», що мала відбутися ще 11-го числа. На жаль, об’єктивні і суб’єктивні причини досі не дозволили організаторам провести цей захід.

Як сказано в анотації, зробленій видавництвом «Темпора», що випустило в світ книжку «Зупинитися і озирнутись»,  тут під однією обкладинкою зібрано подорожні нариси, мандрівні нотатки, інтерпретації художніх текстів і рефлексії щодо суспільно-політичних подій в Україні останніх століть. Це своєрідний нотатник інтелектуала, залюбленого у минуле своєї Батьківщини і переймається її сьогоденням.

На її сторінках, крім іншого, читачі знайдуть чимало цікавинок, пов’язаних з історією Великої Северинки, Інгульського, Макарихи, Родниківки, Сасівки, Степівки, Топила, Хутора «Надії» та інших населених пунктів Кіровоградщини. Прочитають про перебування тут білоруського письменника Василя Бикова, авторки «Людоловів» Зінаїди Тулуб, «борця з сараною» Олександра Пушкіна,  автора ідеї перманентної революції Лева Троцького, співця чарів природи й кохання Афанасія Фета, одного з найоригінальніших прозаїків ХХ століття Юрія Яновського…

Пригадалися кілька спільних мандрівок нашим краєм з «реставратором утраченого часу».

Щиро вразила післямова до книги, змістовно й трепетно зроблена дружиною автора книги «Зупинитися і озирнутись» Людмилою Панченко.

Придбати книгу можна тут .

Читайте також: Кропивницькій книгарні "Є", про появу якої мріяв Володимир Панченко, вже рік 

2016 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.