ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.10.2020 | 17:32

Чому в області повторно пiдраховують голоси з кiлькох дiльниць у двох громадах. ВІДЕО

Чому в області повторно пiдраховують голоси з кiлькох дiльниць у двох громадах. ВІДЕО

Свiтловодська мiська територiальна виборча комiсiя перераховує результати волевиявлення на чотирьох виборчих дiльницях: № 350788, № 350803, № 350663, № 350804. Кропивницька мiська ТВК проводитиме повторний пiдрахунок голосiв на однiй із дiльниць. Про це йдеться на сайті ОПОРИ.

«Члени комiсiй №350788 та №350803 позапаковували всi бюлетенi в один мiшок i не пiдписали. Натомiсть, на iнших двох дiльницях повнiстю будемо проводити перерахунок, бо данi з протоколiв i кiлькiсть бюлетенiв не спiвпадають. До того ж, на пакетах нiчого не написали», – пiдкреслив голова Свiтловодської мiської ТВК Сергiй Гайдук.

Спостерiгачi ОПОРИ зафiксували, що члени ТВК вже зробили перерахунок на двох дiльницях, однак не вели окремого протоколу, а робили виправлення в протоколi ДВК. Станом на 15 годину 27 жовтня, триває перерахунок бюлетенiв двох iнших дiльниць.

Кропивницька мiська ТВК також буде проводити перерахунок на однiй дiльницi. Про це зазначила голова Кропивницької мiської ТВК Тетяна Буземська у коментарi ОПОРI.

«На Кiровоградщинi нині найбiльше питань виникає щодо оформлення виборчої документацiї. Зокрема, протоколiв про пiдрахунок голосiв та пакування бюлетенiв. Навiть виник новотвiр у виборчiй термiнологiї «вiдправити на перепакування». Також через тривалiсть процесу пiдрахунку голосiв вже кiлька членiв комiсiй вiдмовлялися працювати i залишали дiльницi або ТВК, адже здача документiв членами ДВК триває досi», – зазначила координатора спостереження Громадянської мережi ОПОРА за виборами у Кiровоградськiй областi Зоя Лебiдь.

У частинi 12 статтi 254 Виборчого кодексу України йдеться, що повторний пiдрахунок голосiв виборцiв на виборчiй дiльницi у вiдповiдному виборчому окрузi з вiдповiдних мiсцевих виборiв здiйснюється територiальною виборчою комiсiєю пiсля розгляду i прийняття протоколiв та iнших документiв вiд усiх дiльничних виборчих комiсiй. У повторному пiдрахунку територiальною виборчою комiсiєю голосiв виборцiв на виборчiй дiльницi мають право брати участь усi члени цiєї дiльничної виборчої комiсiї i можуть бути присутнiми кандидати в депутати, кандидати на посаду сiльського, селищного, мiського голови, їх довiренi особи, уповноваженi особи органiзацiй партiй, офiцiйнi спостерiгачi на вiдповiдних мiсцевих виборах.


Читайте також: Чи буде другий тур виборів у Кропивницькому  

293 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.