ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.03.2021 | 15:29

Чому у Кропивницькому досі немає центру надання допомоги жертвам домашнього насилля

Чому у Кропивницькому досі немає центру надання допомоги жертвам домашнього насилля

У Кропивницькому хочуть вiдкрити центр надання допомоги жертвам домашнього насилля – шелтер. Про це розповiла виконавча директорка громадської органiзацiї "Територiя успiху" Iнга Дуднiк

Створити притулок для постраждалих представники громадських органiзацiй домагаються із 2019 року.

За цей час з’явилася робоча група з представникiв громадських органiзацiй, депутатiв та посадовцiв при мiській радi. Розробили проєкти положення та статуту, знайшли примiщення. 

"Із робочою групою ми дивилися примiщення, яке пiдходить для вiдкриття притулку. Там все облаштовано для проживання. За нашими пропозицiями, шелтер має бути розрахований на 20 людей", – повідомила Дуднік.

За її словами, згiдно з проєктом статуту у центрi постраждалим надаватимуть комплексну допомогу: психологiчну реабiлiтацiю, медичну допомогу, юридичнi консультацiї, проводитимуть роботу з кривдниками. 

"Нині проєкт статуту десь "заблукав" у владних кабiнетах. Ми вимагаємо, щоб його розшукали. Є примiщення, є проєкт нормативного документу, але немає кому цим питанням займатися далi. Потрiбно вносити цi напрацювання у програму, видiляти фiнансування. Минулого року ми пiдготували кошторис центру. Як ви розумiєте, на сьогоднi по цiнах вiн вже – не актуальний", – додала Інга Дуднік.

Уже завтра, 4 березня, відбудеться круглий стіл із приводу створення шелтеру. Захід пройде у міській раді, кабінет № 126. Початок – о 10 годині. 

О 9:30 на площі перед міськрадою проведуть тематичний флешмоб.

Читайте також: У Кропивницькому планують створити шелтер для жертв домашнього насилля

259 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.