ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.11.2019 | 13:32

Чому Новенська селищна рада досі не оприлюднила проєкт рiшення про приєднання до Кропивницького. ФОТО

Чому Новенська селищна рада досі не оприлюднила проєкт рiшення про приєднання до Кропивницького. ФОТО

Учора, 28 листопада, у мiськiй радi Кропивницького пiд головуванням секретаря мiської ради Андрiя Табалова провели робочу нараду щодо опрацювання завдань та визначення функцiй виконавчих органiв мiської ради, у разi добровiльного приєднання Новенської селищної територiальної громади до мiської територiальної громади. Про це йдеться на сайті міськради.

В обговореннi питання взяли участь заступник мiського голови Андрiй Паливода, новенський селищний голова Сергiй Денисенко та керiвники виконавчих органiв мiської ради.

Розпочав нараду Андрiй Табалов з iнформацiї про хiд реалiзацiї волевиявлення громад селища i мiста. Уже 22 листопада нинішнього року департамент з питань економiчного розвитку, торгiвлi та iнвестицiй мiської ради направив його разом iз листом до обласної державної адмiнiстрацiї щодо надання висновку вiдповiдностi Конституцiї та законам України прийнятих ранiше рiшень мiської та селищної рад про добровiльне об’єднання.

"Протягом десяти робочих днiв із дня отримання проєкту рiшення спецiальна комiсiя обласної державної адмiнiстрацiї готує вiдповiдний висновок щодо добровiльного об’єднання територiальних громад, який затверджується розпорядженням голови обласної державної адмiнiстрацiї. У разi вiдповiдностi проєкту рiшення, мiська рада на наступнiй сесiї приймає остаточне рiшення про добровiльне приєднання громади селища до територiальної громади мiста. Тому ми вже зараз повиннi розробити заходи та визначити основнi завдання щодо пiдтримки дiяльностi та утримання iнфраструктурних об’єктiв селища Нового", – зазначив Андрiй Табалов.

Андрiй Паливода зауважив, що мiська рада Кропивницького повнiстю готова до прийняття вiдповiдального завершального рiшення про остаточне об’єднання iз селищем Новим: вiдповiдний проєкт уже оприлюднили на офiцiйному сайтi мiської ради.

Водночас керiвництво мiста, мешканцi обласного центру i новенцi висловлюють нерозумiння дiй селищної ради, яка  у рiзнi способи намагається затягнути у часi процедуру об’єднання i досі не оприлюднила власний проєкт рiшення про приєднання. Натомiсть селищна рада оприлюднила проєкт самостiйного бюджету на 2020 рiк.

"Сьогоднi з бюджету мiста видiляють кошти на утримання закладiв бюджетної сфери у галузi охорони здоров’я, освiти та культури, якi розташованi на територiї селища. Крiм того, з мiського бюджету видiляють кошти на ремонтно-будiвельнi роботи, реалiзовують проєкти “Громадського бюджету”, фiнансова пiдтримка надається структурному пiдроздiлу КП “Теплоенергетик”, яке знаходиться у селищi Новому", – наголосив Андрій Табалов.

Результатом робочої наради стало доручення секретаря мiської ради керiвникам виконавчих органiв належним чином i оперативно опрацювати та визначити перелiк заходiв, необхiдних для забезпечення належного функцiонування селища Нового у разi його приєднання до мiста. Також Андрiй Табалов визначив виконавчим органам термiн до 5 грудня для пiдготовки пропозицiй та їх включення до заходiв вiдповiдних галузевих програм, якi будуть фiнансуватись з мiського бюджету у 2020 роцi. Вiддiли та управлiння повиннi зробити необхiднi розрахунки та надати їх фiнансовому управлiнню для включення до проєкту мiського бюджету на наступний рiк.

404 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.