ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.07.2019 | 12:34

Чому я балотуюся до Верховної Ради – Олександр Горбунов

Чому я балотуюся до Верховної Ради – Олександр Горбунов

Звичайний громадянин завжди бачить усі недоліки й прорахунки влади. Бо відчуває їх на собі, на своїй родині. На тому, як змінюється його рівень життя – від оплати своєї праці, до витрат на садочок чи школу для дітей. Ми часто запитуємо: коли нарешті у владі будуть люди, які дійсно піклуватимуться про нашу країну, наше місто?

П'ять років тому я подумав: «А може, прийшов час самому іти у велику політику, щоб на державному рівні відстоювати інтереси свого рідного міста?»  

Можна було б, звичайно, і далі займатися бізнесом, забезпечувати сім’ю і  турбуватися лише про близьких мені людей. Закривати очі на те, як виживає рідне місто, на його розбиті дороги, лікарні, в яких страшно бувати, занедбані парки і сквери. Та, зрештою, можна було б переїхати в будь-яке інше місто, якому більше пощастило з фінансуванням. Але я хотів, щоб моє місто стало кращим. Бо я народився у Кропивницькому, тут пройшло моє дитинство, тут живе моя мама.

Я розумів: аби відремонтувати все, що потребує оновлення, місцевих сил і ресурсів не вистачить. Адже той колосальний обсяг проблем, які накопичувалися роками, потрібно вирішувати комплексно. Бо справа не  тільки в тому, що місту бракувало коштів. Часто не вистачало законодавчої бази, ухвалення законів, важливих для місцевих громад.

Що вдалося зробити?

Думаю, що немало.  Протягом чотирьох із половиною років до Кропивницького надходять державні кошти, завдяки яким місто розвивається. За моєї підтримки було реалізовано більше ста проєктів на загальну суму – близько півмільярда гривень. І мені не соромно про це говорити.

Мені дорікають, що це гроші самих людей, платників податків. Абсолютно погоджуюся. І тому стверджую: мешканці Кропивницького є тими самими платниками податків. І вони заслуговують, щоб їхні кошти прийшли у їхнє місто. А щоб це сталося, потрібно, аби там, у Києві, був, в хорошому сенсі слова, лобіст, який би відстояв інтереси громади – нашої з вами громади. В іншому випадку кошти, однозначно, могли бути направлені на потреби іншої  громади.

Дивно, та дехто із земляків незадоволений тим, що я залучаю бюджетні кошти до нашого міста. Але зізнайтеся, поклавши руку на серце, про кого ви, як звичайна людина, потурбуєтеся в першу чергу: про близьких людей чи про незнайомих? Отак і я, депутат від Кропивницького, турбуюся про рідне місто і його мешканців.

Між іншим, ця робота стосувалася і всієї України.

Які завдання на наступні 5 років?

Якщо містяни дадуть мені право й далі представляти їхні інтереси, планую реалізувати ще багато проєктів:

- Насамперед я йду до парламенту, щоб закінчити розпочаті мною проєкти. Відродити роботу кропивницького аеропорту та надати йому статус міжнародного, завершити проєкт створення міжнародного центру з підготовки пілотів на базі Льотної академії, завершити реконструкції спортивних об’єктів міста та розпочати нові. 
- Ще один важливий проєкт – дорожній. Стан доріг у місті – це особливо важлива тема. Тому за моєї підтримки в Кропивницькому вже  відремонтовано 31 вулиця і проведено ремонт ще 25 прибудинкових територій. Безумовно, цю роботу потрібно продовжувати. Це одне з моїх пріоритетних завдань. Усі вулиці в Кропивницькому повинні мати тверде покриття. А от які з них ремонтувати першочергово, чиновники повинні вирішувати не самостійно, а тільки спільно з громадою нашого міста.
- Ще одна болюча проблема – збір та вивезення сміття з приватного сектору. В бюджеті 2019 року мною вже була ініційована програма, яка дає можливість вирішити цю проблему за рахунок коштів державного бюджету. Вона вже  реалізовується в інших регіонах, і моя мета – допомогти Кропивницькому отримати відповідну субвенцію. Є різне бачення реалізації цих проєктів. Наприклад, це можуть бути закриті контейнерні майданчики. Або ж встановлення у кожному дворі окремих сміттєвих баків,  які забиратимуть  комунальники. Так роблять в усіх цивілізованих країнах. Вважаю, що це хороша практика і для нашого міста.
- Освітлення вулиць. На 30 вулицях приватного сектору вже встановлено і триває встановлення сучасного зовнішнього освітлення за кошти державного бюджету. Цю роботу теж потрібно продовжувати.
- Багатоквартирні будинки також потребують уваги. Важливим завданням вважаю переведення будинків на автономне опалення та встановлення лічильників води.
- Після облаштування вуличного спортивно-тренажерного комплексу на вулиці Героїв України, маю багато звернень від мешканців інших районів міста. Усі вони хочуть, аби їхні діти мали такі ж можливості. Я охоче візьмуся за цю ініціативу, бо переконаний: без спорту не може бути здорової нації.
- Спільно з батьками дітей з інвалідністю ми змогли облаштувати в місті перший інклюзивний майданчик у Ковалівському парку. Зрозуміло, що таких майданчиків має бути набагато більше, а тому я готовий над цим працювати й надалі.
- Важливим завданням для себе вважаю відродження парку Перемоги. Одне з найкращих колись місць уже багато років перебуває в занедбаному стані. Тому є велике бажання його відновити. Зробити сучасний парк високого рівня. З дитячими й спортивними майданчиками, велодоріжками, якісним освітленням. Цей проєкт мені вдалося повністю забезпечити державним фінансуванням. І робота вже почалася. Реконструкція триває. А отже, оновлений сучасний парк стане реальністю.
- У планах – багато інших потрібних місту проєктів: упорядковувати інші зелені зони, будувати паркінги, стадіони, амфітеатри…

Кожен такий проєкт – це інвестиції! Тобто кошти, які залишаються в місті. І вони реалізовуються не тільки у вигляді якісних проєктів. Бо це також  додаткові робочі місця, виплата заробітної плати, яку мешканці міста принесуть у свої родини, а потім витратять на товари у місцевих магазинах. Усе це сприятиме соціально-економічному розвитку Кропивницького, а відтак – фінансовому благополуччю його жителів.

Нині я знову йду до парламенту. Відстоювати інтереси рідного міста і, безперечно, – держави! Нині є серйозна загроза геополітичних змін в Україні. І наше завдання – вберегти країну. Україна має залишатися Україною! І в цьому питанні я непохитний. Ми не маємо права дати реваншистським силам можливості розірвати її, як би їм цього не хотілося і які б цинічні плани вони не будували. Наші громадяни довели, що вміють об'єднуватися перед серйозними викликами.

Так само вони єдині у своєму прагненні  працювати на благо країни, рідного міста, і, безумовно, – власної родини.

Я твердо переконаний, що всі кропивничани, так само, як і я, хочуть жити в сучасному комфортному місті, у  цивілізованій незалежній державі – Україні. І спільно ми зможемо цього досягти!

Народний депутат України VIII скликання 

Олександр Горбунов

641 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.