ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.10.2019 | 13:58

Чому голова земельної комісії міськради Кропивницького відмовився реагувати на закиди свого колеги

Чому голова земельної комісії міськради Кропивницького відмовився реагувати на закиди свого колеги

Сьогодні, 8 жовтня, під час другого засідання сесії міської ради депутати не підтримали депутатський запит свого колеги від "Батьківщини" Олександра Цертія.  Останній підняв "питання про збільшення кількості резонансних питань, про земельні дерибани". При цьому він перерахував проблеми, що їх ніби продукує непрозора, на його думку, робота постійної комісіії з архітектури, будівництва, реклами, земельних відносин міської ради, яку очолює Олександр Шамардін. 

"Тому слід голові земкомісії прозвітувати перед депутатами. Хочу про звіт почути вже на сьогоднішньому пленарному засіданні. Пропоную Шамардіну зробити це добровільно", – зазначив Олександр Цертій.

На його закиди як член земельної комісії відреагував депутат Анатолій Ларін.

"Чи є якісь факти корупції? Чи є стосовно цього звернення до поліції? Ви маєте право приходити хоч на кожну комісію. Представник вашої фракції – один із семи членів комісії, тож ви в курсі того, що там відбувається. Корупції не може бути ще й тому, що комісія має рекомендаційний характер. Усі ж рішення приймаються колегіально, в тому числі й вами, під час сесійних засідань. Тож, просив би не звинувачувати колег у корупції. Не обливайте всіх брудом. Ваші питання теж голосуються. Давайте нормально спілкуватися і поважати одне одного", – зауважив Ларін.

Олександр Цертій наголосив, що робота членів земельної комісії його цілком задовільняє.

" У мене до вас – жодної претензії. У мене питання до голови постійної комісії, це він системно порушує права громади", – наполягав Цертій. 

Вимагаючи негайного звіту Шамардіна, він ніби й не чув інших депутатів, котрі говорили про те, робота комісії не є засекреченою, бо на неї може прийти будь-хто, що транслюється вона в режимі он-лайн, що зрештою для підготовки звіту потрібен час. Цертій наполегливо потребував звіту.

"Звітувати голові комісії потрібно раз на рік, як і затверджено прийнятими нами рішеннями. А це – всього лиш дешевий піар Цертія. Я не збираюся його виконувати", – відповів опоненту Олександр Шамардін.

Депутати в сесійній залі його підтримали своїм голосуванням, віддавши за запит Олександра Цертія всього 15 голосів.

494 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.