ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.10.2020 | 14:21

Члени ДВК не знають виборчий кодекс, – про волевиявлення на Кіровоградщині

Члени ДВК не знають виборчий кодекс, – про волевиявлення на Кіровоградщині

Учорашній день виборів на Кіровоградщині розпочався із замін членів дільничних виборчих комісій. Про це сьогодні, 26 жовтня, під час пресконференції зазначила кооpдинaтоpкa гpомaдянської меpежі ОПОPA в облaсті Зоя Лебідь.

"Найбільше ми фіксували процедурних порушень у роботі ДВК. Це пов'язано з тим, що члени комісій десь на 50 % були належним чином не готові до процедури підрахунку голосів. Близько половини виборчої документації, яка надходить до територіальних виборчих комісій, була не правильно оформленою. Такої цифри ми ні разу не фіксували. Ці порушення не є значними та глобально не впливають на результати, але свідчать про погану підготовку членів ДВК", – повідомила пані Лебідь.

Учора загалом фіксували такі порушення: спроба проголосувати без паспорта, не давали проголосувати за ID-карткою – вимагали додаток до неї, фотографування бюлетнів.

"В Олксандрії та Світловодську наші спостерігачі систематично викликають поліцію на ТВК. Тому що члени ДВК з печатками переписують протоколи на території ТВК, приносять документацію, заповнену олівцем, а підписані ручкою. Є пусті протоколи з підписами. Маємо величезну кількість порушень, які раніше не фіксували. Члени ДВК не знають виборчий кодекс", – додала координаторка ГМ ОПОPA.

Зоя Лебідь також звернула увагу, що на дільницях не давали працювати спостерігачам. Зокрема, їм забороняли фото-, відеозйомки.

Читайте також: На Кіровоградщині відкрили 900 дільниць для голосування

Вибори-2020: які порушення зафіксували на Кіровоградщині

На деяких дільницях у Кропивницькому відсутні інформаційні бюлетені про кандидатів по кожній із партій

447 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.