ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.09.2019 | 13:17

Чим годують у кропивницькому пологовому будинку. ФОТО

Чим годують у кропивницькому пологовому будинку. ФОТО

У середу, 11 вересня, у Кропивницькому заступниця мiського голови Наталiя Дзюба спiльно iз начальницею управлiння охорони здоров’я мiської ради Оксаною Макарук проінспектували пологовий будинок № 1. Про це йдеться на сайті міськради.

"Для забезпечення якiсного харчування залучаємо додатковi кошти, благодiйнi внески, спонсорську допомогу. Щодня у нас в меню є м’ясо, сосиски, яйця, риба. Меню досить рiзноманiтне. Готуємо вареники з картоплею, сиром. Випікаємо. Нині закуповуємо овочi, домовляємося з фермерами, укладаємо договори на постачання харчових продуктiв. Картоплю плануємо придбати у Вiнницький областi по 4 гривнi за кiлограм, це досить вигiдна цiна. Вся продукцiя має вiдповiдну сертифiкацiю", – зауважила головна лiкарка пологового будинку Людмили Романiв.

Харчування в медичному закладi – триразове. У меню на снiданок: гречана каша, варене яйце, чай, на обiд – суп вермiшелевий, ячна каша, смажена риба, на вечерю – геркулесова каша, чай.

"Пологовий будинок № 1  це приклад правильного менеджменту, залучення коштiв та ефективної органiзацiї харчування пацiєнтiв. А про високу якiсть харчування в медичному закладi найкраще говорить повна вiдсутнiсть скарг вiд пацiєнтiв", – зазначила Оксана Макарук.

На харчування пацiєнтiв у закладi передбачили 22 гривнi на день.

420 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.