ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.10.2020 | 13:43

Чи готовий Кропивницький до опалювального сезону

Чи готовий Кропивницький до опалювального сезону

Жодних застережень щодо вчасного початку опалювального сезону у Кропивницькому та отримання для цього необхiдної кiлькостi газу немає. На цьому наголосив директор комунального  пiдприємства "Теплоенергетик" Олександр Чельник пiд час брифiнгу у мiськiй радi учора, 13 жовтня.

За словами очiльника пiдприємства, теплоенергетики обласного центру повнiстю готовi до подачi тепла до житлового фонду i об’єктiв соцiально-культурної iнфраструктури мiста. Фахiвцi КП "Теплоенергетик" проводять холодне гiдровипробовування мереж для визначення мiсць можливого пошкодження теплопроводу.

"Таким чином, загрози зриву початку опалювального сезону з технiчних причин вiдсутнi повнiстю. Комунальне пiдприємство немає також жодних застережень i в частинi постачання газу. Пiдприємство має постачальника газу i поставка блакитного палива жодним чином не буде припинена», – зазначив Чельник.

І додав, що підприємство має укладений договiр реструктуризацiї боргiв за минулий перiод та  регулярно, щомiсяця, сплачує визначену суму у розмiрi 1, 384 мiльйона гривень на рахунки НАК "Нафтогаз України".

Читайте також: Скільки мiльйонів гривень завинили кропивницьким тепловикам за поставлену електроенергiю 

308 0
НОВИНИ



Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.