ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.12.2019 | 16:04

Чи фiнансуватиме надалi міська влада Кропивницького соцiальну профiлактику правопорушникiв. ФОТО

Чи фiнансуватиме надалi міська влада Кропивницького соцiальну профiлактику правопорушникiв. ФОТО

Протягом нинішнього року правопорушники, якi перебувають на облiку у центрi пробацiї, отримували комплексну соцiальну, юридичну та психологiчну допомогу вiд фахiвцiв БО "100 вiдсоткiв життя. Кропивницький". Про це повідомила менеджерка БО "100 відсотків життя. Кропивницький" Вікторія Семененко.

"Протягом 2019 року допомогу отримали 230 засуджених. Це консультування щодо рiзних проблем зi здоров’ям у випадку наявностi iнфекцiйних, соцiально небезпечних або хронiчних захворювань, шляхiв їх попередження чи подолання, формування мотивацiї щодо проходження тестування на ВIЛ, туберкульоз та iншi соцiально-небезпечнi захворювання. До того ж, були залученi психолог та юрист, якi працювали iндивiдуально з клiєнтами, виходячи з їхньої потреби. Ми плануємо працювати i надалi у цьому напрямку, не залишаючи роботу на пiвдорозi. Проте питання в тому, чи пiдтримає цю iнiцiативу i надалi мiська рада, чи видiлить необхiдне фiнансування у розмiрi 130 тисяч гривень", – зазначив виконавчий директор БО "100 вiдсоткiв життя. Кропивницький" Костянтин Данильченко.

Директор Кропивницького центру соцiальних служб для сiм’ї дiтей та молодi Олег Краснокутський пiдтримав актуальнiсть фiнансування дiяльностi благодiйної органiзацiї для надання ними послуг соцiальної профiлактики правопорушникам за рахунок коштiв із мiського бюджету. 

Це питання винесуть на чергову сесiю міської ради. Очiкується, що фiнансування послуги соцiальної профiлактики здiйснюватимуть вiдповiдно до програми соцiальної пiдтримки, розвитку та становлення сiмей, дiтей та молодi  Кропивницького на 2020 рiк.

387 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.