ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.10.2020 | 15:12

Чи буде другий тур виборів у Кропивницькому

Чи буде другий тур виборів у Кропивницькому

Другого туру на посаду міського голови в обласному центрі не буде. Про це сьогодні, 27 жовтня, під час пресконференції повідомив представник партії "Пропозиція" Юpій Семенюк.

"Ми – партія місцевого самоврядування, яка за короткий проміжок часу пройшла шлях від партії, про яку щойно дізналися виборці, – через агітаційні матеріали, роз’яснення – до очікуваного результату. Наш лідер Андрій Райкович отримав – 53,24 відсотка голосів, і ми вже можемо говорити, що другого туру у виборах міського голови не буде. Тож, місто й надалі буде стабільно розвиватися. Наші кандидити у депутати до всіх рад теж здобули найбільшу підтримку серед місцевих організацій політичних партій. Також "Пропозиція" висувала кандидатом на пост Олександрівського селищного голови Олександра Безпечного, він теж здобуває упевнену перемогу", – розповів Семенюк.

За словами кандидатки на посаду міського голови Катерини Шамардіної, за їхніми підрахунками, патрія "Рідне місто" до міськради набрала понад 7 відсотків. У Фортечну районну у місті раду – понад 5 відсотків, а у Подільську – 11 відсотків голосів виборців. 

Представник партій "Слуга народу" Михайло Бажан зазначив, що їхня політсила здобула перемогу у 15-ти  ОТГ.

Читайте також: Міський голова Кропивницького Андрій Райкович: Якими б не були остаточнi цифри, є результат – перемога 

1397 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.