ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.12.2020 | 15:04

Борці з Кропивницького взяли участь у престижних змаганнях із граплінгу, є переможець. ФОТО

Борці з Кропивницького взяли участь у престижних змаганнях із граплінгу, є переможець. ФОТО

11-річний Костянтин Живанов із Кропивницького – переможець гран-прi ТМС i володар стипендiї ТМС. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав засновник клубу "Борець" Євген Скирда.

"Костя змiг впевнено виграти двi суперсутички на гран-прi, виграв 300$ призових, а також заробив стипендiю вiд лiги. Вiдтепер вiн щомiсяця отримуватиме 2000 гривень готiвкою, до того ж ТМС буде постачати його екiпiровкою та фiрмовим одягом, а також оплачувати реєстрацiйнi внески на турнiри.
Сергiй Красовський та Сергiй Руснак також показали шикарну боротьбу в суперсутичках на гран-прi ТМС. Упевнений, уже зовсiм скоро цих хлопцiв чекають п'єдестали найпрестижнiших свiтових турнiрiв.
Роману Непоту вдалося увiйти до трiйки кращих на турнiрi гран-прi ТМС, двi достроковi перемоги i поразки в сутичцi за вихiд у фiнал. Ми пiдiйшли до турнiру в iдеальнiй формi, в сутичках Ромi вдавалося реалiзувати бiльшiсть із того над чим ми працювали. Цього разу для перемоги нам трохи не вистачило змагальної практики в правилах сабмiшен онлі. Працюємо далi", – йдеться у повідомленні.

Довідково: TMS Professional Grappling Tournament – турнір із професійного граплінгу.

841 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.