ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.06.2019 | 13:45

Боротьба за перемогу на виборах: як нардепи від Кіровоградщини залучають кошти на інші округи

Боротьба за перемогу на виборах: як нардепи від Кіровоградщини залучають кошти на інші округи

У Кіровоградській області найбільше коштів на соціально-економічний розвиток отримав округ нардепа від БПП Костянтина Яриніча – 64 мільйонів гривень. Це половина субвенцій, залучених на Кіровоградщину мажоритарниками. Про це йдеться на сайті "ЧЕСНО".

Із цих коштів 7,5 мільйона гривень залучив нардеп від "Народного фронту" Олександр Горбунов. Яриніч каже, що, за його інформацією, Горбунов планує балотуватися до Верховної Ради від цього округу.

Надання на округ субвенцій на соціально-економічний розвиток мають змогу ініціювати як самі народні депутати, так й інші суб'єкти. Особливістю цієї субвенції є те, що уряд в особі Міністерства фінансів України вирішує, кому її давати, а кому ні, які об'єкти в регіонах фінансувати, а на які не виділяти коштів.

Округ Костянтина Яриніча одержав четверту за розміром субвенцію в країні. За його словами, він теж долучається до залучення коштів на інші округи.

Найбільше коштів на його окрузі пішло на реконструкцію парку "Перемоги" – 7,55 мільйона гривень з державного бюджету. Проте гроші на ремонт залучив не сам мажоритарник, а його колега – депутат Олександр Горбунов. Публічну обіцянку відремонтувати парк нардеп дав ще у 2016 році.

Детальніше – за посиланням.

296 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.