ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.08.2019 | 16:07

Близько восьми тисяч мешканців області отримують допомогу з безробiття

Близько восьми тисяч мешканців області отримують допомогу з безробiття

За даними обласного центру зайнятостi, кiлькiсть зареєстрованих безробiтних на кiнець червня становила 11,1 тисячі осiб. З них допомогу з безробiття отримували 71,6 %, йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Iз загальної кiлькостi безробiтних понад половину становили жiнки.

Середньооблiкова кiлькiсть безробiтних, якi отримували допомогу з безробiття у червнi, становила 7,5 тисячі осiб, середнiй розмiр допомоги – 2697 гривень, що дорiвнювало 64,6 % законодавчо визначеного розмiру мiнiмальної заробiтної плати.

Кiлькiсть вакансiй, заявлених роботодавцями до обласного центру зайнятостi, у червнi порiвняно з травнем зменшилась на 0,2 тисячі або на 5,9 %, i на кiнець мiсяця становила 2,6 тисячі одиниць.

За професiйними групами найбiльша кiлькiсть вакансiй на кiнець червня спостерiгалася серед квалiфiкованих робiтникiв із iнструментом (23,2 % вiд загальної кiлькостi заявлених вакансiй), а найменша – серед квалiфiкованих робiтникiв сiльського та лiсового господарств, риборозведення та рибальства (2,5 %).

Навантаження зареєстрованих безробiтних на одну вакансiю в цiлому по областi порiвняно з травнем не змiнилося, i на кiнець червня становила 4 особи.

146 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.