ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.02.2016 | 15:03

Бюджетна комісія проти встановлення пропускної системи у Кіровоградській міськраді

Бюджетна комісія проти встановлення пропускної системи у Кіровоградській міськраді

Сьогодні у Кіровоградській міській раді під час засідання комісії з питань бюджету, податків, фінансів та планування соціально-економічного розвитку розглядали низку галузевих програм на 2016 рік.

Дискусійним виявилось питання затвердження Програми «Про адміністративні послуги» на 2016-2018 роки, яку презентував керівник Центру адмінпослуг міської ради Антон Шевченко. Зокрема, пункт 4.11 про встановлення ІР-турнікету (мережевий турнікет та система контролю доступу і обліку робочого часу). Програмою передбачається витратити на пропускний пункт 80 тисяч гривень. 

Депутати від депгрупи "Рідний край" висловили пропозицію виключити пункт щодо пропускної системи у міській раді.

"Все ж таки це відкритий і прозорий орган. Люди мають право на вільний доступ до будівлі", - зазначив Андрій Табалов.

Олег Краснокутський запропонував встановити ресепшн, щоб кілька працівників направляли людей в потрібні їм кабінети і виключити пункт про встановлення турнікету. У відповідь Антон Шевченко повідомив, що з цього питання є розпорядження міського голови, яке треба виконувати.

В свою чергу Олександр Цертій запропонував погодити проект Програми, а вже на сесії заслухати міського голову і поставити усі питання. Під час голосування, погодження Програми підтримав один член комісії, натомість п'ятеро утрималося.


2402 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.