ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.03.2019 | 13:55

Безробітні Кіровоградщини інформують населення про субсидії за спрощеною процедурою

Безробітні Кіровоградщини інформують населення про субсидії за спрощеною процедурою

З початку року на Кіровоградщині до громадських робіт з інформування населення про можливість отримання житлових субсидій залучили 132 безробітнихЯк повідомляє відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості, ці роботи проводяться у Кропивницькому та Світловодську, а також у Маловисківському районі.

«Служба зайнятості сприяє реалізації завдань уряду щодо надання субсидій за спрощеною процедурою. Фахівці служби організовують громадські роботи, у яких беруть участь зареєстровані безробітні. Під час виконання зазначених робіт безробітні інформують населення про можливість отримання житлових субсидій за спрощеною процедурою шляхом розповсюдження інформаційних матеріалів (без надання роз'яснення щодо особливостей призначення субсидії конкретній особі або виконання інших функцій щодо визначення права на отримання субсидії та її розміру), а також проводять технічну обробку та кур'єрську доставку документів»., зауважила начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості  Наталія Борисова.

Нин налагоджена тісна взаємодія базових центрів зайнятості з органами місцевого самоврядування, адже цей вид тимчасових робіт має суспільно корисну спрямованість та відповідає потребам територіальних громад

308 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.