ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.03.2019 | 09:56

Безпечна мандрівка: у Кропивницькому провели пізнавальну гру для молодших школярів. ФОТО

Безпечна мандрівка: у Кропивницькому провели пізнавальну гру для молодших школярів. ФОТО

Фахівці управління ДСНС постійно відвідують навчальні заклади, де проводять для учнів та дошкільнят різні пізнавальні заходи, під час яких навчають правилам безпечної життєдіяльності. Так, учора, 13 березня, рятувальники провели мандрівку Країною безпеки для молодших школярів ліцею №18, що у Кропивницькому, повідомили в прес-службі У ДСНС України в області.

У процесігри діти відгадували загадки про те, чим небезпечний вогонь та пожежа, а відповіді складали з літер, наданих ведучою. Кмітливості школярам не позичати, тож цей конкурс пройшов з успіхом. Звернули увагу учнів також на безпеку у побуті – з «чарівної скриньки» дітлахи діставали різноманітні речі на зразок сірників чи кухонного приладдя та розповідали, якими вже дозволяється користуватися, а якими – ні, та з допомогою офіцерів служби з надзвичайних ситуаційпояснювали чому. 

Сподобалося школярам брати участь у рухливих змаганнях: долати перешкоди та рятувати друга із «задимленої кімнати», вдавати пожежну команду та імітувати роботу пожежного рукава. Разом із рятувальниками учасники конкурсів навчилися правильно одягати протигаз та дізналися, для чого він призначений. Дітям також нагадали телефон Служби порятунку й інших екстрених служб, пояснили, чому не можна чіпати на вулиці невідомі іграшки та як діяти у разі пожежі або виявленні вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

Рівень проведення заходу оцінили і педагоги навчального закладу, зазначивши, що завдяки спілкуванню з рятувальниками, діти починають краще розумітизначення безпеки, адже спілкуються безпосередньо з людьми однієї з найвідважніших професій. Учням та педагогамрятувальники роздали застережні листівки, з яких кожен зможе відтворити інформацію, отриману під час гри.


227 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.