ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.06.2019 | 11:28

Без поліетилену: кропивничани долучаться до всеукраїнської екологічної акції

Без поліетилену: кропивничани долучаться до всеукраїнської екологічної акції

3 липня долучиться до відзначення Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day). З цього приводу Міністерство екології та природних ресурсів України закликало всіх стати учасниками флешмобу #День_без_поліетилену і на один день відмовитися від використання поліетилену.

Акція покликана привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів і забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами. До флешмобу закликають приєднатися всі великі магазини та супермаркети.

"Людина не може жити тільки без кисню. Без інших речей – може. Думаю, що один день без поліетиленових пакетів українці зможуть прожити без втрат і психологічних травм. Я як міністр екології закликаю зробити це 3 липня в Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day). Щоб мій заклик не залишився просто хорошою пропозицією, ми спільно з Програмою розвитку ООН, міжфракційним об'єднанням депутатів "Зелена енергія змін" і Zero Waste Alliance Ukraine вирішили в цей день провести загальноукраїнську акцію "день без поліетилену". Це означає, що ви повинні спробувати обійтися без пластикових пакетів. Їм давно є прекрасні альтернативи у вигляді екоторб, паперових пакетів, зроблених власноруч сіток – названих у народі "авоськами". Насправді альтернатив багато. Тут все залежить від вашої фантазії", – йдеться на своїй сторінці у фейсбуці міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака.
296 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.