ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.03.2016 | 09:02

Батьківська рада Центру для дітей з особливими потребами звернулась до Президента. Документ

Батьківська рада Центру для дітей з особливими потребами звернулась до Президента. Документ

Батьки дітей з особливими потребами, які відвідують Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, змушені звернутися до Президента та Уповноважено Презендента у справах інвалідів із проблемою призначення директора цього закладу. Про це "РК "повідомили члени батьківської ради при комунальному закладі.
Як раніше повідомляв "РК", після того, як депутати Фортечної (колишньої Кіровської) райради попереднього скликання звільнили з посади директора Ганну Заботкіну і визнали її роботу незадовільною, Центр тимчасово очолила людина, яка й була ініціатор відкриття такого закладу, мама дитини з інвалідністю Анна Бондарева.
Проте, після приходу на посаду голови райради Олександра Кришка, батьки особливих дітей та громадські активісти почали бити на сполох - новий очільник вирішив змінити керівника Центру, яким вони цілком задоволені. Попри численні звернення, аби думку батьків врахували і залишили на посаді Анну Бондареву, керівник райради призначив конкурс на заміщення посади. Проте яким нормативним актом керувався чиновник, призначаючи конкурс, він не пояснив. Батьків з особливими потребами міський голова Кіровограда Андрій Райкович запевнив, що конкурс проходитиме відкрито і прозоро. Але під час конкурсної процедури, одна з комісій не дозволила батькам поставити хвилюючі їх питання претендентам на посаду директора закладу.


Запис конкурсної комісії

У зв’язку з цим, батьківська рада підготувала лист до Президента України Петра Порошенка та Уповноваженого Президента у справах інвалідів Валерія Сушкевича.

Нагадаємо, сьогодні, 3 березня, на засіданні Фортечної районної у місті Кіровограді ради, що розпочнеться о 10.00, відбудеться розгляд питання про призначення директора Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Читайте також: ДИРЕКТОР ЦЕНТРУ РЕАБІЛІТАЦІЇ: ПОСАДА ПОЛІТИЧНА ЧИ ФАХОВА?

820 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.