ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.09.2020 | 09:00

Батьки кропивницьких школярів не задоволені сухими сніданками у навчальних закладах. ВІДЕО

Батьки кропивницьких школярів не задоволені сухими сніданками у навчальних закладах. ВІДЕО

Вiдкрити буфет, щоб дiти в школi змогли самостійно обирати харчування, просять батьки кропивницьких учнiв. Про це розповiла мама ученицi 4-ого класу Кущiвської гiмназiї Алiна Антоновська

Нинi школярi отримують сiк, кефiр із булкою або чай із печивом. Запровадили такi снiданки на час карантину. 

На їжу для 11 тисяч дiтей видiлили вісім мiльйонiв гривень із мiського бюджету, повідомила начальниця управлiння освiти міськради Лариса Костенко. Видавати снiданки рекомендували в класах, щоб дiти менше ходили примiщеннями.

У їдальнi Кущiвської гiмназiї – чотири столи на чотири мiсця кожен. Ранiше там був шкiльний буфет. Зараз вiн не працює у зв’язку з вимогами адаптивного карантину. 

"Коли тут був буфет, ми не переживали. Я знала, що моя донька не побiжить через дорогу у магазин i не купить прострочену продукцiю", – зазначила Антоновська.

Сухi снiданки у школi – це тимчасове рiшення мiського управлiння освiти i Держпродспоживслужби, повідомила начальниця вiддiлу Держпродспоживслужби в областi Галина Сабадаш

"Хочу наголосити, що снiданки передбаченi як додатковий прийом їжi для школярiв, безпосереднiй снiданок повинен бути органiзований у домашнiх умовах", – додала Сабадаш.

Таке харчування планують до завершення карантину.


300 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.