ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.06.2017 | 12:56

Аудитори знайшли у кропивницькому технiкумi порушень на пiвмiльйона

Аудитори знайшли у кропивницькому технiкумi порушень на пiвмiльйона

Пiд час ревiзiї у вищому навчальному закладi "Кiровоградський технiкум механiзацiї  сiльського господарства"  за перiод з 01.01.2013 по 01.03.2017 фахiвцi управлiння Схiдного офiсу Держаудитслужби в Кiровоградськiй областi виявили порушення, що призвели до втрат на загальну суму майже 534 тис. грн. Про це РК повiдомили у прес-службi вiдомства. 

Зокрема, встановлено  зайвi  витрати в частинi оплати працi на загальну суму 417,8 тис.грн внаслiдок атестування викладачiв технiкуму без пiдвищення їх квалiфiкацiї, а на пiдставi стажування та внаслiдок присвоєння квалiфiкацiйної категорiї без дотримання послiдовностi. Також у технiкумi здiйснювали зайвi виплати працiвникам за невiдпрацьований робочий час та вiдпускних.

Крiм того, внаслiдок неправильного визначення семестрового балу успiшностi з окремих предметiв здiйснювалась незаконна виплата стипендiй студентам на загальну суму 53,4 тис.грн.

Через невключення до розрахункiв вартостi навчання студентiв комунальних послуг, якi фактично споживаються пiд час навчального процесу, технiкумом недоотримано  доходiв на суму 41,4 тис.грн.  

Також встановлено, що вiдшкодованi кошти по порушеннях, виявлених за результатами попереднього контрольного заходу в сумi 21,3 тис.грн., навчальним закладом було направлено на покриття поточних видаткiв, а не перераховано до вiдповiдного бюджету.

Проведено ревiзiєю з питання дотримання лiцензiйних обсягiв прийому на денну форму встановлено, що на 2013-2014 навчальний рiк було прийнято 7 осiб понад лiцензiйних обсяг, що призвело до зайвого отримання доходiв на загальну суму 28,4 тис.грн.

Про результати ревiзiї поiнформовано Кiровоградську мiсцеву прокуратуру.

2464 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.