ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.07.2017 | 10:58

Андрій Табалов пропонує щоб акти прийому ремонтів затверджували й мешканці

Андрій Табалов пропонує щоб акти прийому ремонтів затверджували й мешканці

Про результати відвідувань округів міста сьогодні під час апаратної наради поінформував секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов. За його словами, на 1-му та 42-му округах тривають поточні ремонти. Проте у мешканців є зауваження, стосовно певних дрібних огріхів, через які загальна картина псується. Зокрема, по вулиці Героїв України ремонтують дах і прибудинкову територію біля одного з будинків. Але є нарікання на безлад і сморід на технічних поверхах, а також жахливий стан каналізації. 

«Також ремонтують прибудинкову територію, але люди просять полагодити лоток, що знаходиться там поряд, хоча й не передбачений в плані ремонту. Люди 5 років звертаються в управління ЖКГ, але реакції немає. Хоча й зробити це не коштуватиме дуже дорого для підрядника», - зазначив Андрій Табалов. 

Він висловив пропозицію влаштувати робочу зустріч мешканців будинків з керівництвом ЖЕО й підрядником щоб люди висловили побажання як покращити ремонти, чи які недоліки ліквідувати в межах передбачених бюджетних видатків. 

«У мене така порада до депутатів, які працюють на округах щоб зробити таку координацію. Краще, щоб участь у затвердженні актів прийому робіт приймали не лише керівники ЖЕО, а й представники жителів», - зазначив посадовець. 
732 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.