ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.12.2019 | 12:52

Андрій Табалов – про роботу депутатів міськради Кропивницького, нинішню каденцію та земельні питання

Андрій Табалов – про роботу депутатів міськради Кропивницького, нинішню каденцію та земельні питання

Днями у прямому ефiрi суспiльного телебачення UA:Кропивницький прозвiтував секретар мiської ради Андрiй Табалов.

Як ранiше повiдомляв РК, посадовець наголосив на тому, що нинiшня каденцiя якісно вiдрiзняється вiд попереднiх.

"У депкорпус я потрапив як кандидат на посаду мiського голови. Зрозумiло, що я теж мав передвиборчу програму. Так от, вона близько на 70 % спiвпадала iз програмою нинiшнього очiльника Кропивницького. Менi приємно разом iз ним реалiзовувати певнi плани та проєкти», – зазначив Табалов.

Очiльник депутатського корпусу наголосив на значних досягеннях їхньої каденцiї. На його думку, – це вiдкриття другої арки, створення потужної транспортної корпорацiї КП "Електортранс" та дорожнє покриття у мiстi.

Секретар мiськради наголосив, що нинiшня каденцiя депутатiв працює досить добре.

«Звичайно, не усi депутати ходять на засiдання сесiй постiйно. Є i такi, якi досиджують до обiдньої перерви, i опiсля уже не повертаються. Але в цiлому – працюємо ефективно. Як я i обiцяв, рішення прийматимуть бiльшiстю – мiнiмум у 30 голосiв. Цьогорiч вiдбулося шiсть сесiй мiськради, це – 10 засiдань. Одна iз сесiй – позачергова. Усього прийняли близько 800 рiшень. Переважно – це земельнi питання. Iнколи нас критикують за, начебто, непрозорiсть. Хочу вiдзначити, що це – суб’єктивна думка певних депутатiв або активiстiв. Маю такi факти: земельна комiсiя – найактивнiша. Особливо останнi кiлька рокiв. Протягом року пройшло понад 30 засiдань та розглянули 763 питання. Два останнi роки засiдання комiсiї проводять онлайн. Комiсiя – максимально прозора i вiдкрита», – наголосив Андрiй Табалов.

Протягом звiту посадовець вiдповiв на низку запитань від експертiв та кропивничан. Одне із таких поставила місцева журналістка. Воно стосувалося того, що, начебто, Табалов контролює роботу депутатів фракції «Наш край» та «Рідне місто», від голосування яких залежить ухвалення багатьох рішень, у тому числі й земельних. На думку журналістки, депутати голосують за відповідні рішення у власних інтересах.

Очільник депутатського корпусу звернув увагу, що у місті всі земельні ділянки виділяють прозоро і закон жодним чином не порушують. 

«За будь-яке питання мають проголосувати мінімум 22 депутати. Фракція "Наш край" налічує шестеро. Вважаю, що це прискіпливе ставлення до згаданої фракції. Завжди, за різних каденцій, приймали рішення, зокрема, на користь певних депутатів. Є обранці, які займаються бізнесом. Головне, аби це не йшло всупереч із чинним законодавством. Якщо депутати голосують за своє питання, вони повинні послуговуватися нормами закону про конфлікт інтересів. У міській раді так і відбувається», – зауважив посадовець.

І додав, що як секретар міськради Табалов не може контролювати жодної з фракцій.

381 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.