ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.07.2015 | 10:46

Андрій Табалов: Обирати назву для свого міста має громада

Депутати Кіровоградської міської ради мають ініціювати прийняття закону про місцевий референдум або внести зміни до існуючого закону по декомунізації, які б дозволили перейменовувати місто за результатами місцевого референдуму.

Таку пропозицію під час чергової сесії озвучив голова громадської організації "Рідний Кіровоград" Андрій Табалов. Він зазначив, що питання проведення місцевих референдумів жодним чином не врегулюване.

"Давайте почнемо змінювати цю ситуацію - потрібно хоча б спробувати. Без підтримки місцевої ради, вашої підтримки, шановні депутати, в цьому питанні ніяк не обійтися. Давайте поставило це питання перед Києвом, нехай нас почують", - звернувся до депутатів голова ГО.

При цьому Андрій Табалов зауважив, що не агітує не виконувати закон по декомунізації і не налаштовує людей проти перейменування: "Я за перейменування. Але його треба проводити тільки в тому разі, якщо захочуть люди. І нову назву міста повинні теж обрати люди".

Голова ГО "Рідний Кіровоград" закликав депутатів звернутися до Верховної Ради щодо невідкладного врегулювання питань місцевих референдумів, особливо для демократичного шляху реалізації положень Законів України "Про декомунізацію".

1047 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.