ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.10.2019 | 14:37

Андрій Табалов: Наша каденція – найпрозоріша. І це – факт

Андрій Табалов: Наша каденція – найпрозоріша. І це – факт

Як інформував РК, сьогодні, 8 жовтня, депутати міської ради не підтримали запит свого колеги Олександра Цертія про публічний звіт голови постійної комісії з архітектури, будівництва, реклами, земельних відносин міської ради Кропивницького Олександра Шамардіна. Тривала дискусія стосовно того, чи потрібен публічний звіт очільника комісії на вимогу депутата, завершилася тим, що більшість обранців відхилили відповідний запит.

Під час перерви в роботі сесії секретар міської ради Андрій Табалов прокоментував цю ситуацію.

"Наша каденція – найпрозоріша. І це – факт. Звичайно, є і складні питання, проте ми їх не замовчуємо. Всі обурення ж, як правило, озвучує саме Олександр Цертій – потенційний кандидат на посаду міського голови і на народного депутата. Ще раз наголошу, що нинішня каденція – дуже відкрита. Пам'ятаю минулі, то такого не було. Стосовно голови земельної комісії Шамардіна, можу зазначити, що я особисто ініціював щорічні звіти голів усіх комісій. Такого ніколи раніше не було. А звітувати частіше, на мій погляд, – марна трата часу і з'ясування стосунків. Хочу ще зазначити, що за ініціативи голови земельної комісії Олександра Шамардіна започаткували онлайн-трансляції відповідної комісії. Усіх її членів заздалегідь повідомляють про дату проведення засідань. Громада обурюється, чому земельні питання так довго розглядають. Справа у детутатах, які не хочуть вникати у це, бо набагато простіше просто підняти галас"– зазначив Андрій Табалов.

Принагідно очільник депутатського корпусу продемонстрував, як працює чат-система оповіщень депутатів про скликання земкомісії, про питання, які виносяться на розгляд тощо. Налагоджено й роботу відповідної сторінки у фейсбуці, доступної не лише кропивницьким депутатам, а й кожному, хто хоче бути в курсі розгляду на комісії тих чи інших питань. 

Чому скільки нарікань на напрозорість виникло в пана Цертія і в чому він побачив корупційну складову – не зрозуміло.

Читайте також: Бізнес має працювати – від цього виграє громада

381 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.