ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.02.2020 | 14:47

Андрiй Табалов iнiцiюватиме звернення до уряду з вимогою скасувати тариф на транспортування газу

Андрiй Табалов iнiцiюватиме звернення до уряду з вимогою скасувати тариф на транспортування газу

З 1 сiчня українцi почали отримувати двi платiжки за газ. Тепер за його доставку сплачують окремо. Iз соцмереж видно, що цi додатковi платiжки за транспортування газу викликали шок у споживачiв. 

Свою думку з цього приводу висловив і секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов у фесбуці.

"Думаю, у кожного з нас виникло резонне запитання: якщо транспортування – це не частина цiєї послуги, то яким чином газ повинен потрапляти до кiнцевого споживача? Через повiтря? I чому тi, хто взагалi не користується газом, мають платити за його транспортування? Минулого тижня вся Україна обговорювала пенсiонерку з Кiровоградщини, Любов Павлiвну, якiй один із народних депутатiв порадив "продати собаку i сплатити за газ". Потiм ще кiлька днiв українцi постили фото собак у соцмережах. Водночас, на мою думку, головне запитання у цiй iсторiї – як лiтнiм людям платити за газ із таким тарифом та низьким рiвнем пенсiї? – так i залишилося без вiдповiдi", – наголосив Андрій Табалов.

І додав, що найближчим часом вважає доречним iнiцiювати звернення до уряду з вимогою скасувати цей безглуздий тариф на транспортування. Секретар міської ради переконаний, що бiльшiсть депутатського корпусу мiськради пiдтримає таку iнiцiативу.

Читайте також: Дві платіжки: як жителі Кіровоградщини сплачуватимуть за газ 

Мешканці Аждамки запросили на вiдкритий дiалог нардепа від "Слуги народу" Євгенія Брагаря 

495 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.