ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.09.2015 | 15:38

Андрій Табалов: благодійна допомога малозабезпеченим тимчасово припиняється

За даними ЦВК 5 вересня в Україні почалася виборча кампанія. У зв'язку з цим, робота Благодійного фонду Табалова у напрямку підтримки малозабезпечених громадян тимчасово припиняється.

Про це під час прес-конференції повідомив голова громадської організації "Рідний Кіровоград" Андрій Табалов.

"Сьогодні я офіційно підтверджую заяву голови Благодійного фонду Табалова про тимчасове припинення видачі допомоги, в тому числі й видачу продуктових наборів громадянам, які звернулися у фонд за матеріальною допомогою. Ключове слово тут – тимчасово. Одночасно хочу наголосити, що програма «З теплом та добром» не завершується. Одразу після виборів вона продовжиться і всі заявки на отримання допомоги будуть виконані. Їх реєстрація в приймальні фонду не припиняється. Ми дотримувалися і дотримуватимемося закону", - зазначив політик.

Також він попередив кіровоградців про можливі провокації на тему підкупу виборців з використанням свого імені.

"Мені також відомо про плани деяких місцевих політиків влаштувати показові роздачі продуктової допомоги «на камеру» під час виборчого процесу начебто від мого імені. Хочу попередити, що це чистої води маніпуляція, оскільки ми допомагали людям не «для камери» й піару. Мене сприймають як серйозного конкурента на місцевих виборах, тому й вдаються до брудних і незаконних методів", - наголосив голова Громадської організації "Рідний Кіровоград".

За його словами, є підстави вважати, що в такий спосіб деякі політики намагаються прикрити власну підготовку до підкупу виборців.


1248 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.